Who Can't Draw

Klasik oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19.5 MB
  • Version 3.7
  • Dil İngilizce
  • Firma oneThird
Who Can't Draw, ailenizle veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan birisidir.

Geleneksel oyunlardan esinlenerek modernize edilmiş bir oyun olan Who Can't Draw, ailenizle veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunlardandır. Belirli bir kelime çizilerek bu çizimin oyuncu çizgisini yeniden çizmesine izin veren bir oyundur. Son oyuncu ise verilen kelimeyi tahmin ederek sonuç sayfasına ulaşacaktır. Bu şekilde çizim zinciri görülerek tamamen farklı bir şekil ortaya konacaktır.

Başlangıçta en az 2, en fazla 8 oyuncu ile oynayabileceğiniz Who Can't Draw oyununda çizim sayfasındaki çiziminizi tanımlamak için bir fotoğraf da çekmeniz gerekecektir. İlk başta ayarladığınız sözcüğü çizin ve telefonu bir başka oyuncuya aktarın. Son kullanıcıya varana dek yeniden çizin ve son kullanıcı bu çizimin ne olduğunu tahmin etsin!

Sonuç sayfasında ise son oyuncuya tahmini doğrultusunda puanlar verin. Dilerseniz oyun sonuçlarınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, bir sonraki turu başlatabilirsiniz. Son turun sonunda çekemeyen ve en çok oy veren oyuncu oyunu kaybeden olacaktır.

Son derece eğlenceli ve keyif dolu bir oyun olan Who Can't Draw, diğer oyunlardan farklı yapısıyla kullanıcılarına sunuluyor. Sizde tamamen ücretsiz olan bu oyunu cihazınıza yükleyerek çizim yapamayan arkadaşınızı bulabilir, ona ceza verebilirsiniz!

 

Who Can't Draw indir
DİĞER SÜRÜMLER